Şanlıurfa Bayimiz Açıldı!

Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri Şanlıurfa Şubesi, Şanlıurfalılar’ın yoğun ilgisiyle açıldı. Açılışta bölgenin ileri gelen esnaf ve büyükleri de bulundu. Umran Ekspertiz Şanlıurfa Şubesi İşletme Sahibi Yalçın Çakmaktaşı açılış konuşmasında şunları söyledi: ‘‘Şanlıurfa’nın ve Şanlıurfalıların gözü aydın, ikinci el araç satışlarında büyük bir eksiklik olan, garantili ekspertiz raporunu şehrimize kavuşturduk. Tüm Şanlıurfalılara hayırlı uğurlu olsun. Açılışa özel bir hafta bedava ekspertiz kampanyasıyla gelen Umran Ekspertiz, bu avantajdan yararlanmak isteyen bütün Şanlıurfalıları kalitesiyle ve uzman kadrosuyla memnun etti.

Şanlıurfa Umran Ekspertiz Şubesi, Urfa’nın Haliliye ilçesi, Karşıyaka Mahallesi, Mardin yolu üzeri, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı (Karaçizmeli Petrol İçi)’nde hizmete girdi. Umran Ekspertiz Urfa’nın otomotiv sektörü için o kadar kolaylık sağladı ki artık Şanlıurfa’dan, İstanbul’da beğendiği aracı almak için vakit kaybetmeden ve yorulmadan İstanbul’daki Umran Ekspertiz’de kontrollerini yaptırıp, rapor ile ayrıntılarını Şanlıurfa Umran Ekspertiz’deki uzman personelden öğrenebilecekler.

Umran Ekspertiz Şanlıurfaya, ‘Umran Pluscard’ ve ‘Umran Çek’i de tanıttı.

İkinci el araçta hem alana hem satana kolaylık, güven ve kaliteli hizmet veren Umran Ekspertiz, hizmet vermek için sizi Şanlıurfa Şubesi’ne bekliyor.