Ankara Şubemizle Hizmetinizdeyiz!

Ankara Umran Şubesi açılışında konuşan Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri Genel Müdürü Fatih Özer, “Saygıdeğer büyüklerim, markamızın bayrağını Ankara’da dalgalandıracak değerli iş ortaklarım Erhan bey ve Fırat bey ; markamızın bugünlere gelmesinde katkısı olan değerli çalışma arkadaşlarım ve değerli misafirlerimiz, hepiniz hoşgeldiniz, şeref verdiniz, 2012 yılında dürüstlük ve sektörün en iyisi, en büyüğü olmak için çıktığımız bu yolda, en iyiyi yapma arzusu ile çalıştık. Şükürler olsun bugün 10. şubemizi açarak bir hedefimizi daha gerçekleştirdik. Bu gurur hepimizin. Umran kalitesini Ankara da sizlerin hizmetine sunmak ben ve ekibim için mutluluk kaynağıdır. Bağımsızlık ve tarafsızlık ilkesiyle çıktığımız bu yolda yeni bir hedefi gerçekleştirdiğimiz bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayarak buraya kadar geldiğiniz için hepinize tekrar teşekkür eder saygılar sunarım.” diyerek sözlerini tamamladı.

Daha sonra kürsüye gelen Umran Ankara Bayi sahiplerinden Fırat Dikan ise konuşmasında “değerli arkadaşlar, sevgili misafirler hepiniz hoşgeldiniz, şeref verdiniz. İstanbul’dan, şehirdışından bayilerimiz de geldi sağolsunlar. Öncelikle Fatih Bey ve ekibine teşekkür etmek istiyorum. Aynı zamanda inşaat aşamasında soğuk kış şartlarına rağmen inşaatımızı yapan İsmail Bey ve ekibine, muhasebemiz Sedat Bey’e ve değerli çalışanlarımızın hepsine şükranlarımı sunuyorum. Hepimiz adına hayırlı uğurlu olsun inşaallah.” diye konuştu.

Ardından beşinci yılımızı tamamladığımız bu günde, markamızı bu konuma getiren, Umran takımına liderlik yapan değerli çalışanlarımıza plaketlerini Genel Müdürümüz Fatih Özer taktim ettikten sonra dua ve kurdele kesimiyle birlikte açılış gerçekleşti.