Diyarbakır Şubemizle Hizmetinizdeyiz!

Umran kalitesi DiYARBAKIR’DA.. Araç ekspertiz sektörüne adım attığımız 2012 yılından bu yana Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri olarak 6. şubemize ulaştık. Türkiye’nin her şehrinde bir UMRAN hedefiyle yola çıktıklarını belirten Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri Genel Müdürü Fatih Özer, Diyarbakır’ın araç ekspertiz sektöründe daha kaliteli hizmet alması gerektiğini söyledi.

Adına ‘Güvenli rapor, garantili ekspertiz’ dediğimiz bir stratejiyle Diyarbakır şehrini araç ekspertiz sektöründe hedef olarak seçtik. 5 yıldır bu sektördeyiz, bunun için çalışıyoruz ve başardık da…” diye konuştu.

Açılışa Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri Genel Müdürü Fatih Özer, Diyarbakır Şubesi İşletme Sahibi Recep Bilici, Şanlıurfa Şubesi İşletme Sahibi Yalçın Çakmaktaşı, Diyarbakır Sosyal Güvenlik Müdürü Mehmet Derin, Sur Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü İrfan Yeşil, Tamirciler Derneği Başkanı Hüseyin Gülüç, Sınav Liseleri Müdürü Salih Nas, bölgenin sevilen esnaflarından Abdülrezzak Keskin, İlhami Güler, Diyarbakır Galericileri Sitesi esnafları, Sanayii Sitesi esnafları ve şehir dışından kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Açılış töreninde konuşan Fatih Özer, ‘Sevgili Umran ailesi, saygı değer Diyarbakırlılar, kıymetli büyüklerim. Bu mutlu günde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Diyarbakır Şubemiz, Umran Bağımsız Araç Ekspertizleri bünyesinde açılan 6. şubemiz. Ne kadar gurur duysak azdır. Şu an açılışını yaptığımız bu güzide mekanın bu hale gelmesinde çok büyük emek, muazzam bir gayret var. Siz sevgili dostlarımızın bizim bu heyecanımıza ortak olmanızda ayrıca bizleri onurlandırdı. Diyarbakır Şubemiz’in İşletme Sahibi saygıdeğer büyüğüm Recep Bilici ağabeyimin bizim gönlümüzde yeri çok ayrı. Kendisini siz dostlarına emanet ediyorum. Bu işletme hepimiz. Gayret bizden takdir Yüce Allah’tandır.’’ diye konuştu. Açılış töreninin ardından davetliler Diyarbakır Şubesini gezerek yetkililerden bilgi aldılar.