Fatih ÖZER; 2016’nın ardından..

“Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır. “ Bertolt Brecht

Saygı değer ve kıymetli dostlarımız, misyon ve vizyonumuzu destekleyen yönetim hedeflerimizi gerçekleştirdiğimiz, bir yılı daha sizlerle birlikte geride bırakıyoruz ve yeni umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Her yıl düzenli olarak yüksek büyüme performansı gösteren sektörümüz, geldiği büyüklük ve sağladığı katma değerle ülkemiz ekonomisi için önemli bir noktaya ulaşmıştır.

Kalite ve hizmet ikilisi profesyonellerle sağlanır. Bu sebepten ötürü, eğitimli kadromuzun ile yaptığımız işlerin arkasındayız. Satış sonrası hizmetlerimiz, ortaya konulan garantiler ve referanslarımız bunun en güzel kanıtıdır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla doğru zaman aralığında ve ihtiyaca yönelik profesyonel hizmet vermek ilkemizdir.

Uzman ve deneyimli kadrosuyla, her geçen gün büyümeye devam eden, profesyonel çalışmalarıyla kalitesini ispatlayan ve adından sıkça söz ettiren, Umran Oto Ekspertiz Merkezlerimiz, büyük başarılara imza atıyor. Türkiye genelinde alanında uzmanlaşmış 100 ü aşkın personelimiz ve 10 şubemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye ve ülkemiz ekonomisine istihdam sağlamaya devam ediyoruz.

Her ay düzenli olarak çıkardığımız, bültenimiz vesilesi ile; müşterilerimizle sık sık biraraya gelerek gündemlerimizi değerlendiriyoruz. Görüşlerini yayınlayarak sektörün önemli sorunlarını dile getirerek büyük kitlelere ulaştıyoruz. Oto galericiler sitesindeki esnaflarla röportaj yapıp onların sesini duyuruyoruz.