Fatih ÖZER; Daha yapacak çok işimiz var!

Fatih Özer

O halde olumsuz her ne varsa bir yana bırakıp; olumlu düşünerek, hayatımıza hep güzellikleri çağırarak

 

yüzümüzdeki kocaman tebessümle yeni yılı gönülden, tüm çoşkumuzla karşılayalım.

Önümüzde yepyeni bir yıl bekliyor hepimizi. Kimbilir ne yeni umutlar, heyecanlar, başarılar belki de yepyeni başlangıçlar, yeni yaratıcılıklar kapımızda… Unutmayın bir şeye nasıl başlarsanız öyle devam edermiş! Ona yüklediğiniz duygu, ona verdiğiniz anlam ne kadar pozitif ve kuvvetli olursa, O’da size o ölçüde yakınlaşır. Geriye ise biraz emek, biraz zaman ve en önemlisi yaptığınıza gerçekten gönülden inanmak ve o yola başkoymak kalmıştır.

Bakın Henry Miller ne diyor;

“Her yaratıcılığın ardında onu destekleyen bir inanç vardır. İstekler ve hevesler gelip-geçicidirler ama mucizeleri meydana getiren tek şey inançtır”

UMRAN EKSPERTİZ bayi ağını franchise yolu ile genişletmeye, titizlik ve dürüstlük ilkesi ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. Şu anda Bağcılar Automall, İstoç, Otoport, Beylikdüzü, Göztepe, Elazığ, Urfa, Diyarbakır, İzmit şubelerimiz ile hizmet vermektedir.

Bu ay sonunda Ankara şubemiz faaliyete başlıyor.

Bursa’da, İzmir’de ve İstanbul’da 4 yeni şube anlaşmalarımızı yaptık. Çok yakın zamanda bu şehirlerde de hizmet vermeye başlayacağız.

Firmamız otomotiv sektörünün pazarının büyüklüğü doğrultusunda çalışmalar yapmakta ve bu pazarda markasını duyurmayı hedefleyen bir firma olmak ile birlikte müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sektörde emin adımlar ile yürümektedir.