Fatih ÖZER; Farklı olmaktan korkma, aynı kalmaktan kork!

Hamal da olsak, işadamı da; işini en iyi şekilde yapmak olayın özü.

Deneyimlerim doğrultusunda başarının bir boyutu daha var. O da ekip çalışması. Hiç kimse tek başına bir şey ifade etmiyor. Bu futbolda böyle olduğu gibi iş hayatında da öyle. Ortaklarınız, çalışanlarınız, sektördeki diğer oyunculara kadar geniş bir yelpazede ekip çalışması içinde olmanız gerekiyor. Bir taraftan da kendi aklınıza gelen fikirleri sorgulayacak insanlara çok ihtiyacınız var. Ortaklarınız varsa ve sizler birbirinizi sorgulayabiliyorsanız, ne ala. Bu çok büyük bir değer. “Tek elin nesi var, iki elin sesi var” mantığı çok değerli. Ekip çalışması kendinizi zorluyor ve zorladığı gibi geliştiriyor. Kimse herşeyi bilemez.

Umran Ailesi olarak biz sektörden tamamen farklıyız. Bu sebeple sektörün lideri ve en iyisi olmayı arzuluyoruz. Bu hedef doğrultusunda adımları atıp, bu hedef için var gücümüz ile çalışacağız.

Hiç bir girişimcinin “kurduktan sonra hemen satayım, köşe olayım” mantığıyla bir girişime yaklaşmaması gerekiyor. Tam tersine, “dünyayı değiştireceğine” inanarak başlanması nihai hedef olmalı.

Uzun süredir üstünde çalıştığımız bir süreci tamamladık, mutluyuz.

Sonuç olarak bizim inandığımız ilke başarı bir yolculuktur. Bir varış noktası değil. Biz de bu yolculukta siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte olmaktan memnuniyet ve gurur duyuyoruz.