Fatih ÖZER; Hayata Anlam Katmak..

Fatih ÖzerAnkara bayi açılışımızı gerçekleştirmenin mutluluğu ile bültenimizin yeni sayısında sizlere ulaşmanın heyecanı içerisindeyim. Bu heyecen içerisinde mukaddes annelerimiz ve değerli hanımefendilerin kadınlar gününü de yürekten kutluyorum. Mart ayının bu ilk günlerine 5. Yıl dönümümüzü idrak etmek Ankara’da nasip oldu. Birlikte bu günlere geldiğimiz çalışma arkadaşlarımıza 5. Yıl onur plaketlerini sunmanın haklı gururunu yaşadık. Müşteri memnuniyeti odaklı , tarafsızlık ilkesinden taviz vermeyen çalışma prensibi ile inşallah büyüyerek daha nice 5 yıllar bu gururu yaşamaya devam edeceğiz.

Henüz genç diyebileceğimiz araç ekspertiz sektörü ihtiyacı, 2014 senesinde kanun tarafından satıcıya yüklenen 1 yıl sorumluluğun ardından yeni bir kanun düzenlemesi ile artarak devam edecek kanaatini taşıyorum. Umran ailesi olarak bu ihtiyacı karşılayabilmek ve en iyi hizmeti verebilmek için bayileşme çalışmalarına fazlasıyla önem veriyoruz.

İnşallah Nisan ayı başında Bursa’daki müşterilerimizi de Umran kalitesi ile tanıştıracağız. Böylece 81 ilde tarafsız araç ekspertiz hizmetini verebilmek için bir büyük adımı daha atmış bulunuyoruz.

Mart ayı denince bizi hüzünlendiren , hiç düşünmeden verdikleri canları ile yedi düvele Türk’ün gücünü gösteren, Türk , Kürt , Çerkez, Laz demeden omuz omuza çarpışan ; başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Çanakkkale şehitlerimizi de rahmet ve şükranla anıyoruz.

Selametle…