Fatih ÖZER; Keşke Demeden Önce..

Fatih Özer

Gündelik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan araçlarımızı ikinci el piyasası sayesinde rahatlıkla satın alma imkanına sahibiz. Araçlar hakkında yeterli oranda bilgisi olmayan vatandaşlarımız büyük ve telafisi imkansız mağduriyetler yaşayabilmektedir. Bunun yanı sıra ikinci el araç alım satımıyla uğraşan galeri esnafınında bu konuda yaşadığı mağduriyetlere üzülerek şahit olmaktayız.
Çoğu zaman haberlere konu olan bu gibi sorunların yaşanmaması için öncelikle ikinci el araç alım satımında kurumsal güvenilir bir yerden hizmet almak vazgeçilmez hale gelmiştir. Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri olarak biz, gerekirse tüm olumsuzluklara çare olmak maksadıyla yola çıktık. Şubelerimizde çalışan uzman teknik personelimizle gerek yönetim kademesi gerekse sektörde edindiğimiz misyonumuzun bilincindeyiz.
Şubelerimizde Ekspertiz işlemi yapılan her araca GARANTİ vererek kendimizi büyük bir sorumluluk altına almaktayız. Tarafsız ve Bağımsız hizmet anlayışımızdan asla ödün vermiyoruz. İkinci El Araç Alım Satımı yapan esnaflarımıza yönelik oluşturduğumuz PLUS CARD hizmetimizle esnafımızın aldığı araçlarda karşılaşabilecekleri kötü süprizleri yok etmek arzusundayız. Alırken de satarken de Garantili Raporumuzla çeşitli sıkıntılarla boğuşan sektörümüze bir nebze olsun hareketlilik kazandırma inancını taşıyoruz.
Ülkemizin yaşadığı şu zor günlerde şirket olarak tüm darbecilerin karşısında milli iradenin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Demokrasi şehitlerimize rahmet diliyoruz.