Fatih ÖZER; Merhaba Derken..

Fatih Özer
Fatih Özer

Uzun süren hazırlıklardan sonra sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Kaliteli, keyifli bir bülten hedefiyle yola çıktık. Başladığımız ilk günden beri sizlerle beraberiz ve bu yolculukta başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz.
Madem ki ilk sayımız o zaman biraz kendimizden bahsedelim. Umran Bülten; herkese hitap eden bir konumda olacak. Güncel otomotiv haberleri, yeni marka ve modeller, otomotiv satış istatistikleri ve magazinden spora, turistik tanıtıma kadar geniş yelpazeli haberler ve tanıtımlar okuyacaksınız. Her ay yayınlayacağımız Umran Bülten’de, oto galericiler sitesindeki iki oto galeri duayeniyle keyifli ve hoş sohbetler bulacaksınız. Her sayıda farklı yenilikler ve gelişmeleri sizlerle buluşturacağız.
Tanıtıcı, bilgilendirici ve eğlenceli olan Umran Bülten’de sizlerinde bulmak ve görmek isteyeceklerinizi bir araya toplamak için uğraştık. Bültenimizin daha iyiye doğru ilerlemesi için sizinde istek ve önerilerinizi dikkate alacağız bunun için görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.