Fatih ÖZER; Sektöre yeni bir nefes!

Fatih Özer

Bültenimizin ikinci sayısında sizlere buradan “merhaba” demekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Bu sayıyı da ilk sayı gibi dolgun bir muhtevayla hazırlamaya çalıştık.

Bülteni ayda bir çıkarmanın, bazı okuyucularımıza az geldiğine dair haberler almaktayız. Onlar, bu bültenin daha kısa zaman aralıklarıyla çıkmasını arzu ediyorlar. Bu güzel arzuya katılmamak elde değil. Ne var ki kısa zaman aralıklarıyla çıkan bir bültenin aynı seviyeyi koruyup koruyamayacağını hesaba katmamız gerekir.

Elinizdeki sayıda yer alan yazılar, konunun ehli olan kişiler tarafından kaleme alınmış, zevkle ve istifadeyle okuyacağınızı umduğumuz yazılar içermekte. Bu sayıda dikkat çekici bir husus var: Uzaktan Garantili Ekspertiz. Peki nedir ve nasıl çalışır bu uygulama, kısaca bundan bahsetmek istiyorum.

Anadolu’nun herhangi bir vilayetinde araba alım satımı yaparak ekmek parası kazanmaya çalışan bir esnafsınız. Ve mutlaka İstanbul’dan araba alıyorsunuz. İşte Uzaktan Garantili Ekspertiz uygulaması bu anda devreye girerek sizin için olabilecek tüm riskleri sıfıra indiriyor. Nasıl mı?

İstanbul’dan beğendiğiniz aracı sizin için her detayını titizlikle kontrol ediyoruz. Siz ofisinizde çayınızı içerken almak istediğiniz arabanın 5 sayfalık raporu www.umranoto.com.tr adresinde kısa bir sürede sistemimize kaydedilmiş oluyor. Garantili ve tarafsız rapora göre beğendiğiniz aracı isterseniz alıyorsunuz. Bu uygulama size minimum maliyetle muazzam bir perspektif sunuyor. Ayrıca ikinci el esnafa yönelik PLUS CARD ile ayrıcalıklı fiyat avantajı imkanınızda var. Eğer bizimle PLUS CARD üzerinden çalışmak isterseniz sadece İstanbul dışındaki esnafımız için ilk 3 arabayı ‘ücretsiz’ olarak ekspertizini yapıyoruz. Karşılıklı güven esasına dayalı ikinci el araç ticaretine UMRAN olarak bizde bir katkıda bulunalım istedik.

Ayrıca bu sayımızda, sinema sektörünün usta ismi Kurtlar Vadisi’nin ‘İlhan’ı Bahadır Tok ve İstoç Oto Ticaret Merkezi’nin önde gelen esnaflarından Seçim Çiçek ile yaptığımız iki güzel röportajı da okuyabilirsiniz.

Arkadaşlarımız İstanbul Nursu Açık Otopazarı’na giderek esnafın nabzını tuttu. Pazarda satılan ikinci el araçların bazılarının fiyatlarını da bulabilirsiniz.

Lamborghini’nin doğuşu ve hikayesi, Türkiye’de 2016’nın ilk çeyreğinde satılan araç markaları ve sayıları, 9 bin yıllık geçmişiyle tarihi bir şehir Diyarbakır’ın gezilecek yerlerinin listesinin yayınlandığı haberler bu sayıya ayrı bir tat katmıştır.

Ve tabii ki diğer yazılar ve haberler…

Yeni sayıda buluşmak ümidiyle sağlıcakla kalın..