Fatih ÖZER; Umran ailesi büyüyor!

2012 yılında çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerleyerek, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışmayı, en önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu tüm çalışanlarımız ile birlikte kendimize ilke edinerek yolumuza devam ediyoruz. Öncelikli hedefimiz verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörün en iyisi olmak ve biz büyüdükçe ülkemizin de büyümesine katkıda bulunmak. Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarıyla sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmaktayız . Vermiş olduğumuz hizmet ile sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olması azmiyle, sizden aldıgımız güçle büyümeye devam ediyoruz.
Fatih ÖzerÜlkemiz ekonomosinde istihdam olusturmanın çabası içerisindeyiz. Üretim, sanayi ve ticaret toplumsal yaşamı belirleyen en önemli unsurlardandır. Ekonomik büyümenin faydalarından biri istihdamda artış yaratmasıdır. Üretimin artması genelde üretim sürecinde kullanılan emek talebinde de artışa yol açar. Bu durum işsizlerin iş bulmasını ve işsizlik oranının gerilemesini sağlar.
Umran Oto Ekspertiz Merkezleri, İkinci El Araç Sektörünün lideri olarak Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermek arzusundadır. Bu bağlamda açacağımız her şubenin yaratacağı istihdamın önem ve ciddiyetinin farkındayız.
Bu düşüncelerle idrak edeceğimiz, Kurban Bayramınızı kutlar; Ülkemize ve Tüm İslam Âlemine barış, huzur, sağlık, ve mutluluk getirmesini dilerim.