Göztepe Şubemizle Hizmetinizdeyiz!

Araç ekspertiz sektörüne adım attığımız 2012 yılından bu yana

Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri olarak 8. şubemize ulaştık. 15 Ekim’de Beylikdüzü Autopia’da, kasım ayında da Ankara’da olmak üzere 10. şubemize kavuşmuş olacağız. Hedefimiz ve gayretimiz Türkiye’nin 81 ilinde şubemizin olması. Türkiye’nin her şehrinde bir UMRAN hedefiyle yola çıktıklarını belirten Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri Genel Müdürü Fatih Özer, İstanbul Anadolu yakasının araç ekspertiz sektöründe daha kaliteli hizmet alması gerektiğini söyledi.

Açılışa Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri Genel Müdürü Fatih Özer, Göztepe Şubesi İşletme Sahibi Bahadır Solmaz, galericiler sitesi esnafı, sanayii sitesi esnafları ve şehir dışından kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Açılış töreninde konuşan Fatih Özer, ‘2012 yılında çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerleyerek, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışmayı, en önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu tüm çalışanlarımız ile birlikte kendimize ilke edinerek yolumuza devam ediyoruz. Otomotivdeki tecrübemiz ve yaptığımız işleri mutlak en iyi yapma gayretimiz bizleri, dönem içerisinde hep ileriye daha ileriye yönlendirmiştir.

Umran Oto Ekspertiz Merkezleri; her marka ve model aracın aynı çatı altında bakılabildiği, bunun için gerekli teknolojiyi kullanan, alıcı ve satıcının, iki tarafında birlikte gönül rahatlığıyla güven duyduğu ve kimsenin madur edilmediği, 2. El araçlara, tarafsız ve garantili ekspertiz raporu düzenleyen bağımsız bir kuruluştur.

Umran Ekspertiz olarak kuruluşumuzdan bugüne çok az zaman geçmesine rağmen, kendi alanlarında uzman, eğitimli ve güler yüzlü bir kadro kurabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz pazardaki büyük UMRAN markasının bayrağını Türkiyenin 81 ilinde en iyi şekilde dalgalandırmak olacaktır.

Araç Expertiz sektöründe daha da güçlü hale gelebilmek için sizlerin de bizlere verdiğiniz destekle bugün şubelerimizin 8. olan UMRAN EKSPERTİZİ açmış bulunuyoruz.

Her türlü detayda bizlere desteğini esirgemeyen, yol gösteren ve yardım eden tüm Umran ailesine bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ederim.Bu mutlu ve kıvançlı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, açılışımızı onurlandıran siz değerli dostlarımıza bir kez daha teşekkür ederken, Umran Ekspertizin ülkemiz ekonomisine ve Umran Ailesine hayırlı olmasını dilerim.’’ diye konuştu.

Açılış töreninin ardından davetliler Göztepe Şubesini gezerek yetkililerden bilgi aldılar.