UZAKTAN EKSPERTİZ, ALIM SATIMI KOLAYLAŞTIRIYOR..

uzaktan-arac

20 yılı aşkın süredir oto alım-satımı yapıyorum. Daha önce farklı illerden araç alacağımda satıcıyı arayarak edindiğim bilgilere dayanarak aracı almaya gidiyordum. Fakat araç anlatıldığı gibi olmadığında eli boş dönmek hem zaman kaybı hem de gereksiz ulaşım ve konaklama masraflarına sebep oluyordu. Artık Umran Ekspertiz Merkezlerinin Uzaktan Ekspertiz hizmeti sayesinde;

  • Satın almak istediğim araç Türkiye’nin neresinde olursa olsun iş yerimden ayrılmadan ekspertiz raporuna sahip oluyorum.
  • Ekspertiz yaptırdığım aracın raporuna www.umranoto.com.tr adresinden hem bilgisayarımdan hem de cep telefonumdan ulaşabiliyorum.
  • Uzaktan Ekspertiz ile raporunu gördüğüm araç bana uygunsa gidip alıyorum, zaman ve para kaybetmiyorum.
  • Aracı almaya gittiğimde istersem, bu araca ekspertiz işleminin yapıldığı şubeye giderek rapor hakkında tekrar bilgi alabiliyorum.
  • Uzaktan ekspertiz satmak istediğim araçlarım için de işlerimi kolaylaştırıyor.
  • İnternette sergilediğim bir araç hakkında şehir dışından müşterim aradığında aracı almak için en erken ertesi gün geliyor. Geldiğinde aracı almadığında bu süre içerisinde aynı aracı başka müşterilerime sunamadığımdan satış kaybı yaşıyordum. Fakat şimdi arayan müşterime aracı Umran Ekspertiz Merkezinde kendisi adına ekspertiz yaptırabileceğimi ve raporunu www.umranoto.com.tr web sorgulama hizmeti ile görebileceğini söylüyorum. Uzaktan Ekspertiz 25 dakikada tamamlanıyor ve müşterim bu aracı almaktan vazgeçerse ardından gelen taleplere cevap verebilerek satış kaybı yaşamıyorum.