Ankara Oto Ekspertiz 15.08.2019 16:21

ankara oto ekspertiz

Ankara Oto Ekspertiz

Araç alım ve satım işlemlerinde ekspertiz hizmeti en önemli konulardan biridir. Günümüzde otomobil dünyasında araç tanıma işlemleri beraberinde birçok problemi getirmektedir. Araç alırken motor, kaporta ve diğer aksamların tanınması, ekspertiz hizmeti ile mümkündür. Bu hizmet sayesinde, aracınızın tüm sıkıntılarını öğrenebilir ve nasıl bir araç alacağınızı tanırsınız. Özel cihazlar ve test makineleri aracınızın motor, kaporta, ön düzen ve diğer bütün aksamların tanınmasını sağlamaktadır.
 
Yeni araç almaya hazırlananlar için aracın eksiklerinin tespit edilmesi, oto ekspertiz hizmetinin programı içerisinde yer almaktadır. Kahvenizi içene kadar ekspertiz elemanları kısa sürede aracınızı A’dan Z’ye taramaktadır. Bu tarama işleminin ardından aracınızın genel durumu ile ilgili rapor kısa zamanda hazırlanmaktadır. Başkent ve tüm Türkiye için çözüm üreten Umran Ankara oto ekspertiz firmamız, araç durumunu gösteren rapor hizmeti sayesinde oto alım ve satım işleminde sizlerin ne tür bir araç alacağınızı belirlemede en büyük yardımcınız olacaktır.


Büyüme trendinde giden ve bu konuda rakip tanımayan Umran Oto, Türkiye’nin dört bir yanına ve Ankara’ya hizmet veriyor. Motor mekanik testi, süspansiyon testi, yanal kayma testi, fren testi ve dyno testi, diyagnostik testler, verilen oto ekspertiz hizmetinin detaylarını oluşturmaktadır. Bütün bu testlerin sonuçları rapor şeklinde hazırlanmaktadır. 

 Sektöründe lider olan Umran Oto, başkent için 7/24 ekspertiz çözümleri sunuyor. Otomobil dünyasında marka ayrımı yapmadan hizmet veren firmamız, bütün model ve markalara aynı öz veri ile bakıyor. Ustalarımız, aracın en ince ayrıntısına kadar rapor çıkarabiliyor. Çeşitli yöntemler ile aracın yürüyeni konusunda kısa sürede rapor hazırlıyor. Ankara oto ekspertiz sektöründe söz sahibi olan Umran Oto, başkent için güncel ekspertiz çözümleri sunmaya devam ediyor.

 

Ekspertiz Hizmeti Çözüm Adresiniz

 Günümüz otomobil dünyasında neredeyse tüm araç alım ve satım işlemler internetten veya araba oto pazarlarından yapılmaktadır. Ankara araba pazarı ve Otonomi başkentliler için araç alım merkezidir. İnternetten alım işlemlerinde aracınıza bakma şansınız olmaz. Ayrıca oto pazarından araç alımında yanınızda bir usta olması gerekir. Usta olmadan araç almaya kalktığınız zaman çoğu zaman mağdur olursunuz. Bu durumda alım maliyetiniz artabilir. Bazı alımlarda aracın son sahibi siz olabilirsiniz. Bu tarz kötü durumlarla karşılaşmamak için profesyonel yöntemleri tercih etmek gerekir. Umran Oto şirket politikası olarak Araç değeri tespiti paylaşmaz, işini meslek edinmiş Umran Oto Ekspertiz uzmanları alıcı ve satıcı için aracın durumunu ve sorunlarını paylaşır.

 Araç aldığınız zaman tanıdık bir ustaya gittiğinizde, usta size yaklaşık bir sonuç verecektir. Motor ve kaporta hakkında size yaklaşık yüzdeler verecektir. Bunun yanı sıra ustanın yanılma payı da işin tuzu biberi haline gelecektir. Bu durumda mağdur olmanız içten bile değildir.

 Ankaralılar için çözüm odaklı hareket eden Umran Ankara Oto Ekspertiz ekibimiz, sürekli olarak sizlere hizmet vermektedir. Zamanınız yoksa ve boş zamanınız kısıtlı ise ekspertiz hizmeti için bizi arayın. Sizin için uygun zamana randevu işlemi gerçekleştirelim. Sosyal ve iş dünyası çok kalabalık olan Ankara’da, profesyonel çözümler sunan Umran Oto farkıyla aracınızı ekspertiz kontrolüne getirin.

 

Oto Ekspertiz Hizmetinin Farkı Nedir?

 İkinci el bir araç alırken yaklaşık veriler, sizler için ciddi problemler meydana getirebilir. Ancak araç ekspertiz için kullanılan özel cihazlar, motorun yüzdesini tam anlamıyla ortaya çıkaracaktır. Bu sebeple motorun yüzdesini ölçen cihaz yüzde belirleme işleminde büyük kolaylık sağlamaktadır. Motorun üflemesi, yağ yakması, pistonların durumu ve krank durumu, bu cihaz sayesinde tam rakamlarla tespit edilmektedir. Motorun ömrü konusunda da ustalarımızdan net bilgiler alabilirsiniz.

 Ön düzen kontrolü de önemli konular içerisinde yer almaktadır. Aracın ön düzeninde meydana gelen arızalar, aracın kullanım kalitesini minimuma düşürmektedir. Bu nedenle ön düzen kontrolünü de unutmayın.

 Kaportadaki kaza ve çürük oranı da özel cihazlarla tespit ediliyor. Bu konuda uzman elemanlar, tecrübenin yanı sıra gerekli donanıma sahip kişilerdir. Bu kişiler kısa sürede kaportanın sağlamlık yüzdesini ortaya çıkaracaktır. Aracın kazalı olup olmadığını veya çürük olup olmadığını, kaporta durumunu ölçen cihazlarla kısa sürede tespit edilmektedir.

 

Aracınızın Bütün Teknik Özelliklerini Öğrenebilirsiniz

 Kazalı araçlar, profesyonel bir işçilikle gizlenebilir. Bu durumda aracın kazalı olup olmadığını, bu konuda uzman olan ekspertiz ekibimiz tarafından tespit edebilirsiniz. Kaza ve çürük tespiti, araç alımında yanılmanızı engelleyecektir.

 Değişen konusu da araç alımında en önemli konulardan biridir. Araç ekspertiz hizmeti sayesinde, aracınızda değişen olup olmadığını sorunsuz bir şekilde tespit edebilirsiniz. Aracınızın orjinalliğini, boyalı olup olmadığını ve kazalı olup olmadığını Umran Oto da en iyi oto ekspertiz hizmetiyle anlayabilirsiniz.

 Zamanın çok değerli olduğu günümüzde, hızlı ve etkili çözümler ilk aşamada ön plana çıkmaktadır. Araç alımında saatlerinizi alacak olan araç tanıma işlemleri, oto expertiz hizmetinde dakikalar içerisinde ölçülmektedir. Siz kahvenizi bitirmeden en kısa sürede elemanlarımız aracınız için gerekli işlemleri kısa sürede gerçekleştirecektir. Takım anlayışı ile hareket eden ekibimiz, bütün aksamların kontrolünü seri bir şekilde gerçekleştirecek ve daha kahvenizi bitirmeden ekibimiz ekspertiz hizmetini bitirecektir.

 

Bize Uğramadan Karar Vermeyin

 Profesyonel kadrosuyla Ankara için çözüm odaklı hareket eden Umran Oto Ekspertiz, online çözüm seçenekleriyle sizin için kolaylıklar sunuyor. Ankara’nın gururu olan Umran Oto Ekspertiz, sektöründe en çok tanınan yılların tecrübesini üzerinde taşıyan bir firmadır.

 Bu sektörde zamanın en iyi şekilde kullanımı önemli bir konudur. Zamanın en iyi şekilde kullanılması adına ekspertiz elemanları güncel seçenekleri bir araya getiriyor. Umran Oto da tüm ekip, işin ehli ustalardan oluşuyor. Sertifikalı, tecrübeli ve işini seven kişilerden oluşan usta ekibi, kısa sürede Ankara ekspertiz hizmetini gerçekleştirmektedir. Oto alım ve satım işlemlerinde güvenilir çözüm arıyorsanız doğru adrese geldiniz demektir.

 Motor ve kaporta, bu kategoride iki önemli konudur. Ancak, bir aracın birçok bölümü bulunmaktadır. Aydınlatma sistemi, aynalar, iç dekor, iç döşemeler ve sinyaller, Ankara oto ekspertiz hizmetinin en önemli konuları içerisinde yer almaktadır. Camlar, silecekler, cam fıskiyesi, dikiz aynaları ve kapı kilitleri, oto ekspertiz hizmetinde yer alan diğer konulardır. Aracın yüzde yüz tanınması için en iyi adres Umran Oto ekspertiz hizmetidir.

 

Aracın Bakım Listesi Kısa Sürede Çıkıyor

 Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen ekspertiz hizmeti, sadece aracı tanımanıza yardımcı olmuyor. Ayrıca araç için gerekli bakım işlemleri konusunda da fikir veriyor. Eksper raporunun çıkarılmasının yanı sıra araç için gerekli olan bakım işlemleri de ilk aşamada karşımıza çıkıyor. Muayene işlemlerine hazırlık konusunda ekspertiz hizmeti oldukça önemlidir. Oto muayene işleminde zaman kaybetmek istemiyorsanız, oto ekspertiz hizmeti için randevu almanız yeterlidir.

 Muayene işleminin kısa sürede gerçekleşmesi için bu konuda uzman kişilere ihtiyaç vardır. İşi bilmeyen veya ustalık derecesine ulaşamayan servisler, araç tanıma konusunda sizi yanıltabilir. Özellikle araç alımında bu yanılma pahalıya patlayabilir. Motoru masraflı bir araç, alım satım işlemlerinde zarar etmenize neden olabilir. Umran Oto bünyesinde çalışan herhangi bir Oto exper, aracınızın bütün bölümlerini en ince ayrıntısına kadar inceleye bilmektedir