Ankara Oto Ekspertiz 15.08.2019 16:21

ankara oto ekspertiz

Ankara Oto Ekspertiz

Araç alım ve satım işlemlerinde ekspertiz hizmeti en önemli konulardan biridir. Günümüzde otomobil dünyasında araç tanıma işlemleri beraberinde birçok problemi getirmektedir. Araç alırken motor, kaporta ve diğer aksamların tanınması, ekspertiz hizmeti ile mümkündür. Bu hizmet sayesinde, yaklaşık değer net değerlerle aracınızı tanırsın. Özel cihazlar ve test makineleri, motor, kaporta, ön düzen ve diğer bütün aksamların tanınmasını sağlamaktadır.
 
Vizeye hazırlananlar için aracın eksiklerinin tespit edilmesi, oto ekspertiz hizmetinin programı içerisinde yer almaktadır. Kahvenizi içene kadar ekspertiz elemanları kısa sürede aracınızı A’dan Z’ye taramaktadır. Bu tarama işleminin ardından aracınızın genel durumu ile ilgili rapor kısa zamanda hazırlanmaktadır. Başkent için çözüm üreten Ankara oto ekspertiz firmamız, araç durumunu gösterir rapor hizmeti sayesinde oto alım ve satım işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir.
 
Büyüme trendine giren ve bu konuda rakip tanımayan firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına ve Ankara’ya hizmet veriyor. Motor mekanik testi, süspansiyon testi, yanal kayma testi, fren testi ve dyno testi, diyagnostik test, oto ekspertiz hizmetinin detaylarını oluşturmaktadır. Bütün bu testlerin sonuçları rapor şeklinde hazırlanmaktadır.
 
Bayilik hizmeti veren firmamız, başkent için 7/24 ekspertiz çözümleri sunuyor. Otomobil dünyasında marka ayrımı yapmadan hizmet veren firmamız, bütün model ve markalara aynı öz veri ile bakıyor. Ustalarımız, aracın en ince ayrıntısına kadar rapor çıkarabiliyor. Test sürüşü yaparak, aracın yürüyeni konusunda kısa sürede rapor hazırlıyor. Ankara oto ekspertiz sektöründe söz sahibi olan firmamız, başkent için güncel ekspertiz çözümleri sunuyor.

Ekspertiz Hizmeti Çözüm Adresiniz

Günümüz otomobil dünyasında en, araç alım ve satım işlemler internetten veya araba oto pazarından yapılmaktadır. Ankara araba pazarı, başkentliler için araç alım merkezidir. İnternetten alım işlemlerinde aracınıza bakma şansınız olmaz. Ayrıca oto pazarından araç alımında yanınızda bir usta olması gerekir. Usta olmadan araç almaya kalktığınız zaman çoğu zaman mağdur olursunuz. Bu durumda alım maliyetiniz artabilir. Bazı alımlarda aracın son sahibi siz olabilirsiniz. Bu kötü durumla karşılaşmamak için profesyonel yöntemleri tercih etmek gerekir. Araç değeri tespiti konusunda, işini meslek edinmiş oto ekspertiz uzmanlarından yardım alabilirsiniz.
 
Araç aldığınız zaman tanıdık bir ustaya gittiğinizde, usta size yaklaşık bir sonuç verecektir. Motor ve kaporta hakkında size yaklaşık yüzdeler verecektir. Bunun yanı sıra ustanın yanılma payı da işin tuzu biberi haline gelecektir. Bu durumda mağdur olmanız içten bile değildir.
 
Ankaralılar için çözüm odaklı hareket eden Ankara ekspertiz ekibimiz, randevulu çalışmaktadır. Zamanınız yoksa ve boş zamanınız kısıtlıysa ekspertiz hizmeti için bizi arayın. Sizin için uygun zamana randevu işlemi gerçekleştirelim. Sosyal ve iş dünyası çok kalabalık olan Ankara, profesyonel çözümlere ihtiyaç duymaktadır.

Oto Ekspertiz Hizmetinin Farkı Nedir?

Yaklaşık veriler, bizim için ciddi problemler meydana getirebilir. Ancak araç ekspertiz dünyasına ait özel cihazlar, motorun yüzdesini tam anlamıyla ortaya çıkaracaktır. Motorun yüzdesini ölçen cihaz yüzde belirleme işleminde büyük kolaylık sağlamaktadır. Motorun üflemesi, yağ yakması, pistonların durumu ve grank durumu, bu cihaz sayesinde tam rakamlarla tespit edilmektedir. Motorun ömrü konusunda da ustalarımızdan net bilgiler alabilirsiniz.
 
Ön düzen kontrolü de önemli konular içerisinde yer almaktadır. Aracın ön düzeninde meydana gelen arızalar, aracın kullanım kalitesini minimuma düşürmektedir. Bu nedenle ön düzen kontrolünü de unutmayın.

Kaportadaki kaza ve çürük oranı da özel cihazlarla tespit ediliyor. Bu konuda uzman elemanlar, tecrübenin yanı sıra gerekli deneyime sahip kişilerdir. Bu kişiler kısa sürede kaportanın sağlamlık yüzdesini ortaya çıkaracaktır. Aracın kazalı olup olmadığını veya çürük olup olmadığını, kaporta durumunu ölçen cihazlarla kısa sürede tespit edilmektedir.

Aracınızın Bütün Teknik Özelliklerini Öğrenebilirsiniz

Kazalı araçlar, profesyonel bir işçilikle gizlenebilir. Bu durumda aracın kazalı olup olmadığını, bu konuda uzman olan ekspertiz ekibimiz tarafından tespit edebilirsiniz. Kaza ve çürük tespiti, araç alımında yanılmanızı engelleyecektir.
 
Değişen konusu da araç alımında en önemli konulardan biridir. Araç ekspertiz hizmeti sayesinde, aracınızda değişen olup olmadığını sorunsuz bir şekilde tespit edebilirsiniz. Aracınızın orjinalliğini, boyalı olup olmadığını ve kazalı olup olmadığını en iyi ekspertiz hizmetiyle anlayabilirsiniz.
 
Zamanın çok değerli olduğu günümüzde, hızlı ve etkili çözümler ilk aşamada ön plana çıkmaktadır. Araç alımında saatlerinizi alacak olan araç tanıma işlemleri, oto expertiz hizmetinde dakikalarla ölçülmektedir. Siz kahvenizi bitirmeden en kısa sürede elemanlarımız aracınız için gerekli işlemleri kısa sürede gerçekleştirecektir. Takım anlayışı ile hareket eden ekibimiz, bütün aksamların kontrolünü seri bir şekilde gerçekleştiriyor. Çayınızı bitirmeden ekibimiz ekspertiz hizmetini bitirmektedir.

Bize Uğramadan Karar Vermeyin

Profesyonel kadrosuyla Ankara için çözüm odaklı hareket eden umran oto ekspertiz, online çözüm seçenekleriyle sizin için kolaylık sunuyor. Ankara’nın gururu olan Umran oto ekspertiz, sektöründe tanınan tecrübeli bir firmadır.
 
Bu sektörde zamanın en iyi şekilde kullanımı önemli bir konudur. Zamanın en iyi şekilde kullanılması adına ekspertiz elemanları güncel seçenekleri bir araya getiriyor. Ekip işin ehli ustalardan oluşuyor. Sertifikalı, tecrübeli ve işini seven kişilerden oluşan usta ekibi, kısa sürede Ankara ekspertiz hizmetini gerçekleştirmektedir. Oto alım ve satım işlemlerinde güvenilir çözüm arıyorsanız doğru adrese geldiniz demektir.
 
Motor ve kaporta, bu kategoride iki önemli konudur. Ancak, bir aracın birçok bölümü bulunmaktadır. Aydınlatma sistemi, aynalar, iç dekor, iç döşemeler ve sinyaller, Ankara oto ekspertiz hizmetinin en önemli konuları içerisinde yer almaktadır. Camlar, silecekler, cam fıskiyesi, dikiz aynaları ve kapı kilitleri, oto ekspertiz hizmetinde yer alan konulardır. Aracın yüzde yüz tanınması için en iyi adres oto ekspertiz hizmetidir.

Aracın Bakım Listesi Kısa Sürede Çıkıyor

Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen ekspertiz hizmeti, sadece aracı tanımanıza yardımcı olmuyor. Ayrıca araç için gerekli bakım işlemleri konusunda da fikir veriyor. Hasar kaydının çıkarılmasının yanı sıra araç için gerekli olan bakım işlemleri de ilk aşamada karşımıza çıkıyor. Muayene işlemlerine hazırlık konusunda ekspertiz hizmeti oldukça önemlidir. Oto muayene işleminde zaman kaybetmek istemiyorsanız, oto ekspertiz hizmeti için randevu almanız yeterlidir.
 
Muayene işleminin kısa sürede gerçekleşmesi için bu konuda uzman kişilere ihtiyaç vardır. İşi bilmeyen veya ustalık derecesine ulaşamayan servisler, araç tanıma konusunda sizi yanıltabilir. Özellikle araç alımında bu yanılma pahalıya patlayabilir. Motoru masraflı bir araç, alım satım işlemlerinde zarar etmenize neden olabilir. Oto exper, aracınızın bütün bölümlerini en ince ayrıntısına kadar inceleyebilmektedir.
 

Kayıt olun yenilik ve gelişmelerden haberdar olun.