Computest Ankara 15.08.2019 16:36

computest ankara

Computest Ankara

Computest; genel olarak ikinci el araçların satış işlemleri öncesinde, tüm parçalarının kontrol edilmesi işlemine denir. Ardından, aracın durumuyla ilgili detaylı bir raporlama işlemi yapılır. Araç sahibi ve alıcının satış işleminde herhangi bir zarar görmesini önlemek ve aracın tam olarak incelenmesi amacıyla yapılması gerekmektedir.

 Oto ekspertiz işlemlerini gerçekleştiren işletmemiz, uygun kalitedeki araç test cihazlarıyla computest testleri yapmaktadır. Böylece, alıcı ve satıcının herhangi bir zarara maruz kalması engellenmektedir. Computest, kısaca oto ekspertiz işlemi yapılan yerlerdeki yapılan uygulamalardır.

 Ankara computest işlemleri Umran Oto bünyesinde verilen bir hizmettir. Bu araç sahipleri için de, alıcılar için de ayrı bir önem taşımaktadır. Aracın devir işlemlerini tamamladıktan sonra, araçla ilgili sorun olması hâlinde; alıcı için, maddi zararlar teşkil edebilir. Böyle sorunlarla karşı karşıya kalmamak adına; Otonomi de Umran Oto da oto ekspertiz cihazları ile verdiğimiz hizmetlerden, güven içerisinde yararlanabilirsiniz.

 

Neden Araç Testi Yaptırmalısınız?

 Araç testleri, aracın; performansı ile parçalarının ve işlevlerinin kontrol edildiği işlemlerdir. Araç, en ince ayrıntılarına kadar incelenerek; bir sunumu da içeren rapor halinde müşteriye sunulur. Test işlemleri esnasında kullandığımız araç test cihazları, son teknoloji olup test sonuçları müşteriye gerçek olarak yansıtılır.

 Araç testi yaptırmayarak satın alacağınız ikinci el araçlarda, bir sorun çıktığında; maddi olarak zarara uğrayabilirsiniz. Bu tür durumları yaşamadan, hizmetlerimizdeki oto ekspertiz cihazlarımızla; araç, baştan aşağı kontrol edilip sizlere raporlanır. Böylelikle, araç hakkında tüm soru işaretleri ortadan kalkacak ve satış işlemi, sorunsuz şekilde sonuca erecektir. 

 

İkinci El Araç Piyasasında Computest Raporunun Önemi 

 Son zamanlarda ikinci el araç piyasasındaki artan dolandırıcılık olaylarına karşı alınan önlemlerden biri de computest'tir. Computest raporu; ikinci el araç piyasasında, bir araç almak isteyen kişilerin kolaylıkla alabilecekleri bir rapordur.

 Computest raporu'nda, konusunda uzman oto ekspertizlerimiz; araçların tüm parçalarını teker teker inceleyerek, ayrıntılı rapor hazırlar. Böylece müşteriler; kötü niyetli olan ve de alıcıları dolandırmak isteyen kişilere karşı, kendisini korumuş olurlar. Çünkü bu rapor içerisinde, aracın sorunlu olan tüm parçaları; ayrıntılı bir şekilde belirtilmektedir. Kişiler de, bu rapora göre almayı düşündüğü arabayı satın alır ya da vazgeçerler.

 

Ankara İçin Profesyonel Computest Hizmetlerimiz 

 Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan computest çalışmaları, aracın detaylı şekilde kontrol edilmesini sağlar. İleri teknolojiye sahip ekipmanlarla yapılacak kontroller, bilgisayar ortamında gerekli raporların kısa süre içinde hazırlanmasıyla tamamlanır. 

 İkinci el araç alırken tüm farklı ayrıntıların incelenebilmesi için hizmet veren işletmemiz; köklü bir yapıya sahiptir. Yapmış olduğu çalışmalarında da, müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği ön planda tutmaktadır.

 Alanında uzman olan ekibimiz tarafından yapılacak olan kontroller sırasında; aracınızın her bir ayrıntısı, titizlikle incelenmektedir. Almayı düşündüğünüz araçta; daha önce yapılmış olan değişimler ve müdahaleler hakkında ayrıntılı bilgi almanız sağlanmaktadır. 

 Bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek olan raporlamalar sayesinde; araçtaki parça değişimleri, hasar kaydı ve boya durumu belirtilir. Pek çok farklı ayrıntı konusunda, detaylı bir rapor hazırlanmaktadır. Makine ve ekipmanlar ile yapılacak olan çalışmalar, en kısa sürede sonuçlanarak; detaylı bilgi aktarımı sağlanmaktadır. 

 Uzman ekip tarafından yapılacak olan çalışmalarda, her bir ayrıntıya özenle dikkat edilmektedir. Tarafsız şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar ile,  güvenilir hizmet almanız için titizlikle çalışılmaktadır. 

 

Kaliteli Oto Ekspertiz ve Araç Kontrolleri

 Güvenle tercih yapmak isteyenler için gerçekleştirilecek oto ekspertiz çalışmalarıyla, ihtiyaca yönelik her durumda; hizmet sağlanmaktadır. İç ve dış aksamların, bütünüyle kontrol edilmesi ile belirlenecek olan sorunlar; hazırlanacak raporda detaylarıyla belirtilmektedir.

 İkinci el araç alırken sorunsuz tercih yapmak isteyenler, computest tavsiye ve rapor sonuçlarına itimat etmelidir. Ankara computest alanında, en köklü yapıya sahip olan Umran Oto Ankara'dan hizmet almak için, hemen iletişime geçebilirsiniz. 

 

Computest Hizmetleri ve İşlem Aşamaları 

 En kısa sürede tamamlanacak olan çalışmaların ardından; bilgisayar ile gerçekleştirilecek işlemlerle, istediğiniz bilgilere ulaşmanız sağlanmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her durumda, güvenilir hizmet alabilmek için; iletişime geçerek computest ve ekspertiz talebi oluşturabilirsiniz. 

 Daha uygun fiyat seçenekleri ile araç satın almak isteyenler için, ikinci el araçlar; daha popülerdir. İkinci el piyasası, her bütçeye uygun şekilde tercih yapılmasını sağlamaktadır. Güvenilir bir oto ekspertiz hizmeti, ikinci el araç alırken olası sorunları da ortadan kaldırmaktadır. 

 Detaylı olarak yapılacak olan ikinci el araç kontrolleri sırasında, aracın iç kısmı incelenir. Buradaki kontrollerin yanı sıra; aracın dışında, boyama veya değişim olup olmadığı da belirlenmektedir. 

 Umran Oto Computest Ankara fiyat açısından, diğer Ankara computest merkezleri içinde, en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir. Müşteriler, yapılan incelemelerin kapsamına nazaran; çok uygun fiyatlar ile bütçelerine uygun hizmet alabilirler. Tamamen güvenilir hizmet sunabilmek adına, uzman ekiplerce yapılacak olan çalışmalar esnasında; her ayrıntıya dikkat edilmektedir. 

 Profesyonel şekilde gerçekleştirilen araç ekspertiz ve computest çalışmaları, kısa sürede tamamlanmaktadır. Belirlenen bir tarih ve saatte aracı getirmeniz hâlinde, detaylı biçimde yapılan incelemelerin ardından; rapor hazırlanır. Rapor üzerinden, araca ilişkin; istenilen tüm kritik bilgilere ulaşılabilir. Tamamlanan çalışmaların ardından, raporun oluşturulması ve sunumu da; çok kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir.