Oto Ekspertiz Ücretleri 15.08.2019 17:12

oto-ekspertiz-ucretleri.jpg

Oto Ekspertiz Ücretleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte araç dünyası da son model araç modellerini piyasaya çıkarmaya başladı. Bu araç modelleri beraberinde bakım, onarım ve ekspertiz problemi meydana getirmiştir. Yeni model araçların yanı sıra eski model araçlar konusunda da profesyonel çözüm seçeneklerini bir araya getiren ekspertiz hizmeti, mağdur olmanızı engelleyecektir. Aracımın durumu ne diyorsanız, kesin ve net oranlarla aracınızı tanımak için Umran Oto eksper hizmetini tercih edebilirsiniz. Umran Oto Ekspertiz merkezleri en uygun oto ekspertiz ücretleri ile sizleri memnun etmeye devam edecektir.

Aracınızın Durumunu Öğrenin

Bir işte başarılı olmak isteyenler için, ilk önemli adım profesyonelliği tercih etmektir. Otomobil aldığınız zaman, aracı göstermek için sanayiye değil, Umran Oto Ekspertiz merkezine gelmelisiniz. Burada bütün oto tanıma işlemleri seri bir şekilde gerçekleşmektedir. Motor, kaporta, fren, aynalar, aydınlatma, iç döşemeler ve elektronik aksamlar, profesyonel ekip tarafından kontrol edilmektedir. Kullanılan cihazlar ve makineler, net rakamlarla aracın durumunu rapor etmektedir. Arabam ne durumda, diye merak ediyorsanız, muayene istasyonumuza bekliyoruz.
Oto alımında günümüzde internetin önemi artmaya başlamıştır. İnternetin öneminin artması ile birlikte, araç alımında oto pazar dünyası istediğiniz çözüm seçeneklerini bir araya getirmiştir. Ankara oto pazarı, oto alım-satım işlemlerinde başkentin merkezi haline gelmiştir. Bu pazardan aldığınız aracı hemen firmamıza getirerek kontrol ettirmeniz yeterlidir. En kısa sürede araç konusunda bilgi alabilirsiniz.
Araç durumunu öğrenme işleminde, motor performansı, kaporta durumu ve orjinallik belirleyici rol oynamaktadır. Aracın iç ve dış dizaynı, değerin belirlenmesinde önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir.

Güncel Çözümler Sunuyoruz

Yanal kayma, fren testi, süspansiyon testi, motor mekanik testi, kaporta boya testi, diagnostik testi, dyno testi veya yol testi, Umran Oto Ekspertiz firmasının hizmet programıdır. Firma, Ankara oto ekspertiz kategorisinde çözüm odaklı hareket ediyor. Başkent için özel randevu sistemi ile çözüm üreten firma, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir. Zamanı lehinize kullanan firma, randevu işlemiyle çözüm odaklı hareket etmektedir. Sizin boş vaktiniz bizim mesai saatimizdir. Güler yüzlü ekibimiz sizi en iyi şekilde karşılamaktadır.

Misafirhanemizde kahvenizi yudumlarken, hızlı ve etkili hizmet sunan ekibimiz, kısa sürede aracınızı en ince ayrıntısına kadar incelemektedir. Bu inceleme işleminin ardından istediğiniz raporu kısa sürede çıkarmaktadır. Aracın ağır ve hafif hasar durumu, raporda net bir şekilde ifade edilmektedir. Hasar kaydınızı, Trafik Müdürlüğü’nden uygun ve hızlı şekilde alabilirsiniz. Aracın kilometresi, lastik durumu ve diğer bütün özellikleri, sunulan ekspertiz raporunda bulunmaktadır.

Expertizin Önemi

Araç alım işlemlerinin ilk önemli adımı kuşkusuz motor test işlemidir. Motordan sonra kaporta bölümü de önemlidir. Aracınızın bütün aksamlarını tek tek inceleyen ekspertiz ekipleri, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir. Expertiz fiyatları, talep edilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlandırma işlemlerinde otomotiv sektöründeki veriler dikkate alınmaktadır. Bu verilerin dikkate alınması ile birlikte ekspertiz konusunda istediğiniz çözüm seçeneklerini bir araya getiriyoruz. Araç alım ve satım işlemlerinde yanılmamak için ilk aşamada yapacağınız işlem, işin ehlini tercih etmektir.

Otomobil alım işlemlerinde işin ehli olmayan kişiler, mağdur olmanıza neden olur. Yaklaşık verilerle motor yüzdesinin belirlenmesi, kaporta inceleme işlemlerinde geleneksel yöntemlerin kullanılması, araç alımında yanılmanıza neden olabilir. Otomobil dünyasında mağduriyetin yaşanmaması adına yapılması gereken en önemli işlem işin uzmanlarının tercih edilmesidir. ‘Arabamın Durumu nasıl tespit edilir?’ diyorsanız, oto ekspertiz hizmetini tercih etmeniz yeterlidir. Kısa sürede bütün araç modellerinin durumu kısa sürede tespit edilmektedir.

Oto Muayeneye Hazırlık

Ekspertiz hizmeti, sadece araç alımında çözüm üretmiyor. Oto muayene işlemlerinde aracın tanınması konusunda da oldukça etkilidir. Oto muayene işlemlerinde, fren, silecek, lastikler, emniyet kemerleri, aynalar, su fıskiyesi ve aydınlatma sistemi özel yöntemlerle incelenmektedir. Bunun yanı sıra aracın alt bölümündeki çürükler de incelenmektedir. Araç muayenesi konusunda uzman olan ekiplerimiz, aracınız için gerekli işlemleri rapor halinde hazırlamaktadır. Hafif kusur ve ağır kusur kategorisindeki bütün konular rapor halinde hazırlanmaktadır.

Oto muayene işleminin başarılı ve etkili sonuç vermesi için, oto ekspertiz hizmeti tercih edilmelidir. Bu konuda tecrübeli usta ekibi, tek seferde muayeneden geçmeniz için gerekli bütün işlemleri gerçekleştirmektedir. Muayene işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için parça destekli ekper hizmeti, zaman kaybını ortadan kaldıracaktır. Teknik açıdan profesyonel yöntemleri bir araya getiren ekspertiz ekibimiz, yılın her gününde çözüm üretmeye devam ediyor.

Ekspertiz raporunda aracın kilometresi ve diğer önemli bilgileri de rapora eklenmektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran ekspertiz firmamız, randevu sistemi ile zaman kaybını önlemektedir. İstediğiniz zaman ekspertiz hizmeti alabilmeniz için en uygun zaman dilimine randevu alabilirsiniz. Siz çayınızı kahvenizi bitirmeden, ekiplerimiz ekspertiz işlemini bitirmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlayan özel ekspertiz hizmeti, oto alım işlemlerinde aradığınız çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Güncel oto ekspertiz fiyatları için firmamızın ilgili sayfasını ziyaret edebilir veya telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Ekip

Sıradan ustalara araç gösterdiğiniz zaman oranlar yaklaşık olabilir. İşin ehli olmayan ustalar yanılmanıza neden olabilir. Bu olasılığı da değerlendirmelisiniz. Profesyonel usta ekiple çözüm üreten Umran Oto Ekspertiz, özel cihazlarla ve makinelerle tespit işlemi gerçekleştirmektedir. Kaporta durumu, ön düzen, yürüyen ve aracın performansı, bu aşamada rapor edilmektedir. Oto Ekspertiz ücretleri, tercih edilen hizmet seçeneklerine göre farklılık göstermektedir.

Motor, kaporta ve diğer aksamların dışında, aracın iç döşemeleri ve elektronik parçaları, uzman ekip tarafından incelenmektedir. Bu sektörde en önemli konu ‘değişen’ konusudur. Değişen tespiti, orjinallik tespiti, çürük tespiti ve kaza tespiti, özel yöntemlerle gerçekleşmektedir. Araç satın almadan önce araç tanıma işleminin başarılı olması için araç ekspertiz hizmetinin ilk aşamada tercih edilmesi gerekir.

Başkent için Çözüm Seçenekleri Sunuyoruz

Ankara otomotiv dünyasında, alım ve satım kategorisinde pratik exper hizmeti sunan firmamız, başkent için çözüm odaklı hareket etmektedir. D segmentinden A segmentine kadar bütün araç modelleri konusunda uzman olan usta ekibimiz, özel cihazlarla ve özel makinelerle profesyonel oto tanıma hizmeti sunmaktadır.

Ankara için yılın her gününde ekspertiz hizmeti sunan şirketimiz, zamanı lehinize kullanmaktadır. Yıl boyunca aynı performansla Ankara ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Aydınlatma, ayna, soğutma sistemi, ateşleme sistemi ve elektrik sistemi, deneyimli eleman kadrosu tarafından incelenmektedir.